6. urodziny Teatru 6.piętro

26 lutego 2016

Teatr 6.piętro zbliża się do obchodów swoich 6. urodzin. Z tej okazji Teatr podsumowuje dotychczasowe dokonania i zaprasza na sześciodniowe obchody jubileuszu istnienia Teatru.

6. urodziny Teatru 6.piętro

[ INFORMACJA PRASOWA ]

6. urodziny Teatru 6.piętro

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

Zapraszamy do wspólnego świętowania sześciu lat naszego istnienia! Przygotowaliśmy z tej okazji liczne atrakcje, które zaplanowaliśmy na sześć kolejnych dni. Urodzinowy tydzień rozpoczynamy 6 marca o godzinie 18:00 spektaklem CZECHOW ŻARTUJE!

Od inauguracji sceny Teatru 6.piętro w marcu 2010 zagraliśmy ponad 1350 spektakli, które obejrzało łącznie 625 tysięcy widzów. Wystawiliśmy 14 premierowych spektakli – realizacji najwybitniejszych współczesnych i

klasycznych tekstów scenicznych, z których większość do dziś pozostaje w naszym repertuarze. Nasze premiery towarzyszyły wyjątkowym wydarzeniom – Jubileuszowi 50-lecia pracy artystycznej Daniela Olbrychskiego, 40-lecia pracy artystycznej Andrzeja Grabowskiego. Na naszej scenie odbyła się prapremiera muzycznej autobiografii Mistrza Piosenki – spektakl MŁYNARSKI OBOWIĄZKOWO!, pierwsza w Polsce inscenizacja sztuki CENTRAL PARK WEST Woody’ego Allena oraz prapremiera napisanej z myślą o najmłodszych widzach naszego Teatru sztuki Macieja Wojtyszki BROMBA W SIECI. W ramach popularnych cyklów: „Wyższy Poziom Muzyki” oraz „Koncertowe lato na 6.piętrze” na scenie Teatru 6.piętro gościliśmy wybitne osobowości świata muzyki i estrady. Wystawiliśmy setki spektakli w kraju, w ramach pokazów gościnnych oraz festiwali. Dwukrotnie prezentowaliśmy spektakle na Przystanku Woodstock, gromadząc każdorazowo wielotysięczną widownię. Wyjeżdżaliśmy z naszymi tytułami za granicę, docierając do naszych widzów z Kanady i USA. Współorganizowaliśmy liczne wydarzenia towarzyszące z ramienia Teatru oraz działającej przy nim Fundacji „Wyższy Poziom Teatru”.

Już blisko 6 lat próbujemy rozpalać w Was inspiracje, dzielić się radością i wzruszeniami, nie popadając przy tym w ckliwość, nie nudząc i nie błaznując. Dziękując Wam za aktywny udział w tworzeniu niepowtarzalnego charakteru Teatru 6.piętro przygotowaliśmy dla was liczne atrakcje, które urozmaicą tydzień urodzinowy:

CZECHOW ŻARTUJE! 6 marca, g.18:00

BROMBA W SIECI 7 marca, g.9:30

BÓG MORDU, 8 marca, g.19:30

BÓG MORDU, 9 marca, g.19:30

WUJASZEK WANIA 10 marca, g.19:30

WUJASZEK WANIA 11 marca, g.19:30

Podczas każdego wieczoru będziecie mieli okazję spotkać się z naszymi aktorami, zakupić programy teatralne z autografami, wziąć udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej nawiązującej do klimatu naszych inscenizacji a także wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą vouchery na spektakle!

Zachęcamy do dzielenia się radością w podziękowaniu za 6 dotychczasowych, pełnych dobrych emocji, lat.

Serdecznie zapraszamy!

Agnieszka Zawadka

Agnieszka Zawadka

Ambasadorka teatru z zamiłowania, pedagog z wykształcenia, marketerka z zawodu, amatorka fotografii z doskoku. Zawsze blisko ludzi, ich potrzeb i emocji. Angażuje się we wszystko, co czuje, że warto robić.
Agnieszka Zawadka

Latest posts by Agnieszka Zawadka (see all)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*