6. urodziny Teatru 6.piętro

26 lutego 2016

Teatr 6.piętro zbliża się do obchodów swoich 6. urodzin. Z tej okazji Teatr podsumowuje dotychczasowe dokonania i zaprasza na sześciodniowe obchody jubileuszu istnienia Teatru.

6. urodziny Teatru 6.piętro

[ INFORMACJA PRASOWA ]

6. urodziny Teatru 6.piętro

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

Zapraszamy do wspólnego świętowania sześciu lat naszego istnienia! Przygotowaliśmy z tej okazji liczne atrakcje, które zaplanowaliśmy na sześć kolejnych dni. Urodzinowy tydzień rozpoczynamy 6 marca o godzinie 18:00 spektaklem CZECHOW ŻARTUJE!

Od inauguracji sceny Teatru 6.piętro w marcu 2010 zagraliśmy ponad 1350 spektakli, które obejrzało łącznie 625 tysięcy widzów. Wystawiliśmy 14 premierowych spektakli – realizacji najwybitniejszych współczesnych i

klasycznych tekstów scenicznych, z których większość do dziś pozostaje w naszym repertuarze. Nasze premiery towarzyszyły wyjątkowym wydarzeniom – Jubileuszowi 50-lecia pracy artystycznej Daniela Olbrychskiego, 40-lecia pracy artystycznej Andrzeja Grabowskiego. Na naszej scenie odbyła się prapremiera muzycznej autobiografii Mistrza Piosenki – spektakl MŁYNARSKI OBOWIĄZKOWO!, pierwsza w Polsce inscenizacja sztuki CENTRAL PARK WEST Woody’ego Allena oraz prapremiera napisanej z myślą o najmłodszych widzach naszego Teatru sztuki Macieja Wojtyszki BROMBA W SIECI. W ramach popularnych cyklów: „Wyższy Poziom Muzyki” oraz „Koncertowe lato na 6.piętrze” na scenie Teatru 6.piętro gościliśmy wybitne osobowości świata muzyki i estrady. Wystawiliśmy setki spektakli w kraju, w ramach pokazów gościnnych oraz festiwali. Dwukrotnie prezentowaliśmy spektakle na Przystanku Woodstock, gromadząc każdorazowo wielotysięczną widownię. Wyjeżdżaliśmy z naszymi tytułami za granicę, docierając do naszych widzów z Kanady i USA. Współorganizowaliśmy liczne wydarzenia towarzyszące z ramienia Teatru oraz działającej przy nim Fundacji „Wyższy Poziom Teatru”.

Już blisko 6 lat próbujemy rozpalać w Was inspiracje, dzielić się radością i wzruszeniami, nie popadając przy tym w ckliwość, nie nudząc i nie błaznując. Dziękując Wam za aktywny udział w tworzeniu niepowtarzalnego charakteru Teatru 6.piętro przygotowaliśmy dla was liczne atrakcje, które urozmaicą tydzień urodzinowy:

CZECHOW ŻARTUJE! 6 marca, g.18:00

BROMBA W SIECI 7 marca, g.9:30

BÓG MORDU, 8 marca, g.19:30

BÓG MORDU, 9 marca, g.19:30

WUJASZEK WANIA 10 marca, g.19:30

WUJASZEK WANIA 11 marca, g.19:30

Podczas każdego wieczoru będziecie mieli okazję spotkać się z naszymi aktorami, zakupić programy teatralne z autografami, wziąć udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej nawiązującej do klimatu naszych inscenizacji a także wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą vouchery na spektakle!

Zachęcamy do dzielenia się radością w podziękowaniu za 6 dotychczasowych, pełnych dobrych emocji, lat.

Serdecznie zapraszamy!

Agnieszka Zawadka
Latest posts by Agnieszka Zawadka (see all)
kochamteatr.info

Polityka cookies